Novinky a zaujímavosti

Novú klimatizáciu môžete mať o 1260 eur lacnejšiu

Coller klima daikin klimatizacie

Ani klimatizácia nie je nezničiteľná a rovnako ako pri iných spotrebičoch vývoj napreduje smerom k úspornejším a ekologickejším jednotkám. Aj preto sa spoločnosť DAIKIN rozhodla realizovať šrotovné a zákazníkom umožňuje výhodne vymeniť starú klimatizáciu za novú.

Ekologickejšia aj výhodnejšia klimatizácia

Nové technológie, inovatívne systémy ovládania, prepracovanejšie rozloženie vzduchu  v miestnosti, aj menej hlučné jednotky. Vývoj v oblasti klimatizačnej techniky rýchlo napreduje. Ak uvažujete o modernizácii klimatizácie, teraz máte najvýhodnejšiu možnosť. Spoločnosť DAIKIN v spolupráci s Ministerstvom životného prostredia Slovenskej republiky a združením ENVIDOM, pripravila pre majiteľov starších typov klimatizácii akciu na ekologickú likvidáciu starej klimatizácie, s bezplatnou demontážou a dotáciu na kúpu novej klímy.

Ako môžete mať aj vy novšiu klimatizáciu?

Postup je jednoduchý. Kontaktujete nás s požiadavkou novej klimatizácie. Spoločne vyberieme novú klimatizáciu podľa vašich potrieb. Následne zrealizujeme bezplatnú a profesionálnu demontáž aj odsatie chladivá odborníkmi. Okamžite dostanete aj zľavu na nákup nového zariadenia, ktoré bude v energetickej triede A+++. Zľava je až do výšky 1260 eur. Taká výnimočná ponuka sa už nemusí opakovať. Šrotovné viete uplatniť na jednotky Ururu Sarara, Stylish, Emura, Perfera a Comfora.

Ekologická demontáž aj likvidácia

Klimatizácia by nikdy nemala skončiť na skládke. Pretože je pre prírodu riziková hlavne kvôli obsahu chladiva. Preto sa pri demontáži najprv odsaje a až potom sa spotrebič fyzicky odmontuje. Odsávanie sa realizuje špeciálnym zariadením do nádob, z ktorých neuniknú škodliviny do ovzdušia. Samotné klimatizačné zariadenie je následne rozomleté a rozdrvené špeciálnou technológiou. Vďaka tomu sa namiesto nebezpečného získa plastový granulát a kovy, napríklad meď a ďalšie suroviny, ktoré sa následne môžu použiť na výrobu rôznych nových výrobkov.

Šetríte viacnásobne

Nielenže vďaka šrotovnému výrazne ušetríte na novej klimatizácii, ale všetky nové klimatizácie sú ekologickejšie, ale aj úspornejšie. Nové chladivo je mimoriadne šetrné k životnému prostrediu, keďže má potenciál znižovať emisie až o neuveriteľných 78% oproti predchádzajúcemu typu. Zároveň klimatizácia s týmto chladivom spotrebuje menej energie pri rovnakom výkone.

Je čas vymeniť starú klimatizáciu za novú práve dnes.