Tipy a triky

Oplatí sa kupovať klimatizáciu po letnej sezóne? Tu sú dôvody

Najväčší nápor na kúpu klimatizácie zažívajú predajcovia tradične pred letom. Najviac ľudí si totiž stále myslí, že kúpa klimatizácie pred letnou sezónou je to najlepšie, čo môžu urobiť. Lenže  ukazuje sa, že klimatizácia môže mať viacero sezón a letná je len jednou z nich.

 

Využite zľavy

 

S klimatizáciami je to vždy tak trochu ako so sezónnym oblečením. hoci každý vie, že ho využijete viac sezón, po tej najhlavnejšej prichádzajú zľavy. Preto ak ste vydržali toto leto „vo vlastnej šťave“ a rozhodli ste sa, že nikdy viac, tak po lete je ideálne kúpiť si klimatizáciu výhodnejšie ako pred letom.

 

Dobré modely za lepšie ceny

 

Veľkou výhodou je, že výrobcovia neustále pracujú na nových inováciách a tak si po sezóne môžete niektoré staršie modely kúpiť skutočne za výhodné peniaze. Pričom nejde o žiadne zastarané a výbehové typy. Naopak. Budú ešte dlho moderné, len na ďalší rok možno príde výrobca s novou dizajnovou, alebo technickou vychytávkou. No aj tak si kúpite skvelú, modernú a cenovo výhodnú klimatizáciu.

 

Nebudete čakať

 

Keď sa klimatizácie predávajú rýchlejšie ako teplé rožky v sobotu ráno, tak je jasné, že si počkáte. Mnohým sa stalo, že si objednali klimatizáciu v sezóne, ale skutočne im reálne prišla a bola namontovaná až v jej priebehu, či na konci. Prípadne si museli vybrať klimatizáciu, ktorá bola aktuálne na sklade. Preto si po letnej sezóne môžete dopriať viac času na výber klimatizácie a máte ju hneď.

 

Využijete ju cez zimu

 

Prvá sezóna pre vašu klimatizáciu môže byť tá zimná. Klimatizácie totiž dnes dokážu kúriť. Vysoko efektívne, lacno a rýchlo. Počas studených jesenných dní je cenovo omnoho výhodnejšie prikúriť si napríklad v obývačke klimatizáciou, ako zapínať celý systém elektrického kúrenia. Klimatizácia vám preto rozhodne nebude ležať ľadom až do leta.

 

Lepší vzduch

 

Klimatizácii sa potešia aj alergici a astmatici. Hlavne ak majú problémy napríklad na jeseň, keď je vysoká koncentrácia prachu a  baktérií v ovzduší. Klimatizáciu totiž môžete využiť aj ako práčku vzduchu, ktorá vám do miestností vpustí len príjemne čistý vzduch bez alergénov. Výsledok je príjemnejší a zdravší pobyt v miestnosti. Klimatizáciu si totiž nemusíte nastaviť len na znižovanie teploty. Pokojne môžete teplotu nechať rovnakú, akú máte, ale zlepšíte si kvalitu vzduchu. Na to sezóna neexistuje, pretože dobrý vzduch v domácnosti sa hodí v každom ročnom období.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *