Coller klima pomáha znižovať chorobnosť detí v školách a škôlkach

Mnoho patogénov sa šíri vzduchom, ktorý každý deň dýchame doma, v práci, či v škole. Medzi najzraniteľnejšie skupiny však patria naše deti.

Rozhodli sme sa pomôcť škôlkam a školám v našom regióne chrániť budúce generácie.
Bezodplatne a s úsmevom na tvári.

MŠ Nová Baňa

Deťom a vychovávateľkám sme do škôlky darovali a sprevádzkovali čističku vzduchu DAIKIN MC70L. Pevne veríme, že aj takto sme pomohli znížiť chorobnosť a osviežiť našim najmenším každý deň v roku.

ZŠ + MŠ v Župkove

Aj škôlkarom, školákom a pedagógom v Župkove spríjemňuje vyučovanie svieži a zdravotne nezávadný vzduch. Darovaná čistička DAIKIN MC70L je vybavená filtrami na zachytávanie 99,9% škodlivých baktérií a vírusov.

Gymnázium Františka Švantnera, Nová Baňa

Pomáhame chrániť aj gymnazistov! Vedeli ste, že v zdravom prostredí bez patogénov sa preukázateľne lepšie sústredí? Čističku vzduchu DAIKIN MC70L bol personálu gymnázia odovzdať osobne majiteľ spoločnosti Daniel Orovnický.

ZŠ Nová Baňa

V novobanskej základnej škole sa tešia z darovanej novučičkej rekuperácie, ktorá je odhlučnená, zvládne energeticky úsporné vetranie a filtruje vzduch. Vyhrali sme sa aj kreatívnym polepom rozvodov a vznikla učebná pomôcka!

OCHRÁNIME AJ VAŠE DETI

Prečo je čistý vzduch v interiéri dôležitý?

Naše deti ho dýchajú značnú časť dňa. Jeho kvalita vplýva na to, ako sa cítia, sústredia a aj to, či ostanú zdravé. Žiaľ, v preplnených triedach je často plný škodlivých patogénov, ktoré sa šíria pri rozprávaní, smiechu, kašli a kýchaní našich detí.

Našťastie ich dokážeme efektívne chrániť. Moderné čističky vzduchu zachytávajú až 99,9% baktérií a vírusov. Preukázateľne osviežujú interiér, čím pomáhajú zlepšiť sústredenie a skvalitňujú vyučovací proces.

Čistička vzduchu nájde svoje opodstatnenie nielen v školách a škôlkach, ale aj domácnostiach. Nech je vaša ratolesť v bezpečí 24 hodín, 7 dní v týždni.