Tipy a triky

Prečo si vybrať klimatizáciu u nás?

Na trhu sú desiatky predajcov klimatizácií. No a práve to je ten rozdiel medzi nimi a nami. Nie sme len predajcovia. Pretože klimatizácia sa nepredáva ako televízor, že ju stačí priniesť domov a pripojiť do zásuvky. Sme popredný distribútor špičkovej značky DAIKIN. No a to nie je zďaleka všetko.

Ak chcete kvalitu, obráťte sa na nás

Klimatizácii je na trhu viac modelov ako produktov na čínskych e-shopoch. Ak sa však rozhodnete pre DAIKIN. Máte istotu, že vás toto zariadenie technicky nesklame. Japonci vždy vedeli, ako dotiahnuť technológie prakticky do dokonalosti. A keď sa zdalo, že už našli strop, v ďalšom roku dokázali posunúť latku ešte vyššie. Značka DAIKIN patrí k špičkovej triede klimatizácií a ak hľadáte spoľahlivé zariadenie s dobrou výdržou, mizivou poruchovosťou a vysokou kvalitou, voľba je jasné. Z malej firmy sme vyrástli na popredného distribútora značky DAIKIN a naše kvality ocenila aj samotná firma.

Klimatizáciám naozaj rozumieme

Možno si poviete, že distribútor, ako distribútor, lenže spoločnosť DAIKIN si pre spoluprácu vyberá len firmy, ktoré zabezpečia, že jej výrobky dokonale namontujú a budú fungovať spoľahlivo. Preto sme boli spoločnosťou DAIKIN ocenení certifikátom Home Comfort Expert. Práve tento certifikát bol vytvorený firmou Daikin za účelom slúžiť čo najlepšie koncovému užívateľovi. Týmto certifikátom Daikin garantuje, že vybraný partner, firma COLLERKLIMA, bol zvolený na základe prísneho výberového konania Home Comfort Expertom. Je odborníkom na Daikin produkty a technológie.

Vždy k vám prídeme osobne

Výber klimatizácie je totiž podriadený mnohým premenným. Jedna vec je vypočítať si veľkosť priestoru na chladenie a druhá je pozrieť sa na tepelné straty priestoru, na orientáciu, na umiestnenie vonkajšej aj vnútornej jednotky. Naši vyškolení pracovníci zvážia tieto aj ďalšie premenné, ktoré vám garantujú správny výber klimatizácie.

Inštalácia je samozrejmosť

Klimatizáciu vám nepredáme ako práčku. Hoci aj tú je potrebné doma zapojiť, netreba mať veľké oči. Domáci majster, ktorý pripojí práčku, umývačku aj satelit nemá automaticky klasifikáciu aj na pripojenie klimatizácie. Boli sme veľa ráz svedkami fušerského zapojenia, ktoré žiaľ znamená stratu záruky a často nezvratné poškodenie zariadenia. U nás dostanete klimatizáciu v stave, že už ju len zapnete a môžete využívať. samozrejme, že po sebe aj upraceme.

O klimatizáciu sa vám postaráme

Neodídeme od vás bez toho, aby sme vám všetko o klimatizácii nevysvetlili. Naučíme vás ju správne používať, nastaviť a dať do chodu. Sme tu pre vás však kedykoľvek. Predajom naša starostlivosť o vás nekončí. Či už bude potrebné zabezpečiť servis, výmenu filtrov, alebo napríklad aj pozáručnú opravu, stačí nám zavolať. Záručný servis je samozrejmosť, ale k dispozícii kedykoľvek. Pretože nie sme len predajca klimatizácií, ale váš partner pre klimatizácie.