Novinky a zaujímavosti

7 výhod Daikin 3D appky

nova aplikacia Daikin a jej vyhody

Uvažujete nad kúpou tepelného čerpadla či klimatizácie? Určite ste sa už zaoberali tým, či zariadenie do vašej domácnosti pohodlne vojde, prípadne koľko miesta zaberie, či je kompatibilné dizajnovo a podobne. K tomu však už nebudete potrebovať meter, ceruzu a dávku predstavivosti. Všetky otázky vám zodpovie Daikin 3D appka. 

 

Prinášame vám 7 dôvodov, prečo ju použiť.

 

1. Projekcia umiestnenia

 

Stiahnete si appku, vezmete do ruky telefón, vyberiete si zariadenie a namierite do priestoru. Na displeji smartfónu hneď uvidíte, ako bude vami zvolené zariadenie vyzerať v priestore, na akejkoľvek stene. V životnej veľkosti. Táto projekcia virtuálnej reality je mimoriadne verná skutočnosti, nemusíte si horko-ťažko predstavovať, či vám tepelné čerpadlo neukrojí z garáže priveľa.

 

2. Otáčajte, orientujte

 

Projekcia zariadenia nie je statická. To znamená, že ním môžete ľubovoľne otáčať, meniť jeho orientáciu a prispôsobiť si umiestnenie dispozíciám vášho interiéru. Pozor si musíte dať akurát na to, aby ste pri virtuálnom projektovaní nestratili pojem o čase.

 

3. Nechýba dizajnový aspekt

 

Kúpa tepelného čerpadla, resp. klimatizácie nie je len technickým riešením. Má aj estetické aspekty, predovšetkým čo sa týka kompatibility zariadenia. Pri vývoji appky myslela firma Daikin aj na tento uhol pohľadu. Pri projekcii môžete teda meniť farbu zariadenia a vidieť, ako zapadne so koloritu miestnosti.

 

4. Široká ponuka zariadení

 

Ponuka tepelných čerpadiel a klimatizácií v portfóliu firmy Daikin je široká. Rovnako je na tom aj výber v aplikácii. Nie ste teda limitovaní iba niekoľkými modelmi, nájdite si zariadenie, ktoré naozaj chcete. So všetkými podrobnosťami, ktoré vás o produkte môžu zaujímať.

 

5. Uložte si vizualizáciu na neskôr

 

Nie nadarmo sa hovorí, že dvakrát meraj a raz rež. Aj vy sa zrejme ku vizualizácii čerpadla či klimatizácie vo vašej domácnosti budete chcieť vrátiť. Bez problémov. Všetky projekcie si viete v aplikácii uložiť a neskôr sa k nim vrátiť, meniť ich a pokračovať pri práci s nimi.

 

6. Exteriér aj interiér

 

Okrem interiérových jednotiek si v aplikácii môžete pozrieť aj to, ako bude na vonkajšej stene vyzerať exteriérová. Hneď uvidíte, či má dostatok priestoru a potrebnú bezpečnostnú zónu.

 

7. Aplikácia je bezplatná

 

Aplikácia je k dispozícii na stiahnutie a používanie zadarmo. Pri vizualizovaní umiestnenia teda nečelíte žiadnym bariéram. Smelo do toho.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *